Vydavateľstvo

 

DOBRÁ KNIHA NAD ZLATO

 

Sme nové vydavateľstvo, ktoré začalo svoju činnosť v januári 2013. Naši dvaja zakladatelia spájajú skúsenosť s dynamikou mladosti.                                                                                                                     

Skúsenosť predstavuje Gertrúda „Tina“ Holländerová, ktorá okrem toho, že bola už grafičkou, manažérkou reklamy, analytičkou v medzinárodnej spoločnosti a opatrovateľkou v Rakúsku, napísala pod pseudonymom Tina Van der Holland doteraz päť kníh.

Šéfom nášho marketingu, a predstaviteľom dynamiky a inovatívnosti, je Peter Holländer – bývalý študent odboru Arts Management na Vysokej škole ekonomickej v Prahe, prekladateľ a vášnivý fotograf.

V krátkom čase sa nám podarilo zostaviť edičný tím, ktorý pozostáva z niekoľkých copyreaderov/-iek a dvoch korektoriek. Edíciu rukopisov si vzhľadom na svoju literárnu skúsenosť zobrala na starosť sama Tina. Grafické spracovanie a tlač sme zverili do rúk špičkovým košickým firmám; distribúciu kníh zas najväčším slovenským distribútorom, ktorí sú zárukou, že sa naše knihy spoľahlivo dostanú na pulty všetkých kníhkupectiev a teda aj do vašich rúk.

Máme radi knihy. Tie klasické pre ich vôňu, dotyk s papierom; elektronické pre ich ľahkosť, nenáročné skladovanie a šikovnú manipuláciu. Preto Vám radi budeme prinášať dobré knihy rôznych žánrov. Nie nadarmo je sloganom nášho vydavateľstva – dobrá kniha nad zlato.

Kontakt

info@vydavatelstvokoruna.sk
Vydavateľstvo KORUNA s.r.o.
Bauerova 3
040 23 Košice